Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3

Polecamy

Innowacyjne zwalczanie chorób leszczyny. Kiedy , czym i jak chronić orzechy laskowe aby mieć zdrowe owoce - Michał Malicki, Agrosimex

więcej
 Bakteryjna zgorzel to problem który już mamy. Choroba która  coraz bardziej dotyka plantacje w Polsce. Zachęcam wszystkich do lektury.
 
więcej

Sadzonki leszczyny a zwłaszcza ich odpowiedni dobór to bardzo ważna sprawa. Nasze gospodarstwa szkółkarskie produkują wysokiej klasy sadzonki, które wyśmienicie nadają się do nasadzeń towarowych jak i amatorskich. Szeroki wachlarz odmian pozwala skonfigurować optymalny skład przyszłej ...

więcej

Sprawne i efektywne wycinanie młodych pędów koło pni drzew to totalna obniżka kosztów robocizny. Za cały dzień można zrobić około 2 ha sadu dzięki tylko jednemu likwidatorowi odrostów.

więcej

Aktualne ceny orzechów laskowych i włoskich. Skup i wyzwania. Przydatność i nowe odmiany. Szczepiony orzech. Szanse na b. dobry dochód.

więcej

Leszczyna jest jedną z najbardziej perspektywicznych upraw... Można śmiało zwiększać nasadzenia... Orzechy to dobry biznes dla wszystkich.... Musimy

więcej

Orzechy czy warto inwestować? Wytrzymałość na mróz , przepylenie, choroby i szkodniki, plonowanie.  To wszystko w prelekcji  dr Tomasza Lipy z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie podczas

więcej

Zobacz kolekcje odmian leszczyny, orzecha laskowego. Polskie i zagraniczne odmiany uprawiane, nasadzane towarowo i amatorsko w kraju. Warto obejrzeć przed posadzeniem.

więcej

Z jakimi problemami w ochronie leszczyny spotykają się plantatorzy? Importujemy materiał roślinny a wraz z nim sprowadzamy sobie nowe patogeny.

więcej

Dzięki staraniom naszego Zrzeszenia a w szczególności naszego prezesa Jerzego Machałka mamy rozszerzenie etykiet preparatów, Miedzian i Roundup na orzechy.

więcej

Zapraszamy na szkolenie branżowe - Towarowa uprawa leszczyny wielkoowocowej także lustracja i zalecenia po cięciu mechanicznym orzechów laskowych. Spotkanie 28.04,2019r niedziela, Końskowola.

więcej

Czy warto uprawiać orzechy laskowe i wloskie? Prelekcja dla profesjonalnych plantatorów jak i dla amatorów - zapraszamy. Dzień Leszczynowy – Wiosna Kleczanów 2016.

więcej

Zobacz 60 letni plonujący sad orzechowy! Czy można mięć b. dobre plony - nie nawożąc, nie tnąc, nie pryskając orzechów w sadzie?!  Co daje zamknięta korona?

więcej

Co i dlaczego wyciąć?!  Jak ciąć orzechy praktycznie. Formowanie koron leszczyny w sadzie orzechowym. Szkolenie / pokaz,  Marian Ścibior - LODR Końskowola, Robert Bokwa - HANAT.pl

więcej

Kompletna linia do łuskania orzecha laskowego, w skład której wchodzą: kalibrownica, podajnik żmijka z zasobnikiem, łuskarka, separator powietrzny, stół selekcyjny. Można każdą maszynę...

więcej

Środek stosować do rozpoczęcia kształtowania się części jadalnej orzecha, na intensywnie rosnące chwasty, w dawce zależnej od występowania chwastów...

więcej

Polecamy i zapraszamy spotkania, szkolenia i pokazy organizowane przez nasze Zrzeszenie. Warto pogłębiać swoją wiedzę zwłaszcza w licznym gronie fachowców. Że w jedności siła to...

więcej

Orzechy laskowe produkowane w Polsce, w chłodniejszym klimacie, w porównaniu z orzechami z cieplejszego klimatu, mają wyższą wartość biologiczną i dietetyczną. Polega ona na wyższej zawartości kwasów tłuszczowych nienasyconych, zwłaszcza kwasu linolowego, którego jest prawie dwa razy więcej.

więcej

Jak skutecznie nawozić dolistnie orzechy laskowe aby zwiększyć plony? Profesjonalny nawóz Agroleaf Power w sadzie leszczynowym dla sadowników.

więcej

Pragniemy złożyć życzenia zdrowych i pogodnych świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie.

więcej
« poprzednia 1 następna »

LLLOGO TYP ZRZESZ  SKUP IZDEBNO 100  fructino-baner2 LOGO PORTALU   Gospodarstwo Sadownicze HANAT