Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3

„Dzień Leszczynowy” – Wiosna 2016. Informacja.

Miło nam poinformować że kolejne cykliczne spotkanie „Dzień Leszczynowy” – Wiosna 2016 odbędzie się 10 IV 2016r. (niedziela). Planujemy prezentacje najnowszych maszyn do zbioru i obróbki (laskowych i włoskich) orzechów. Pokaz różnych sposobów cięcia sadów leszczynowych od posadzenia do pełnego plonowania. Wnioski i ocena plantacji po cięciu mechanicznym. Pokaz cięcia i prowadzenia starszego sadu z platformy sadowniczej zapiętej do ciągnika (demonstracja systemu), cały zestaw sterowany zdalnie pilotem. Praktyczny pokaz w sadzie jak ochronić orzechy przed przymrozkiem? Czym i kiedy chronić przed szkodnikami? Które choroby leszczyny są najgroźniejsze? Jak nawozić uprawy leszczyny aby plon był jak największy? Czy warto samemu łuskać a potem sprzedawać orzechy? Jakie do tego maszyny potrzebne i ile kosztują? Co się dzieje w orzechowym świecie? Najnowsze informacje i plotki z branży? Co się stało z cenami orzechów laskowych? Prognozy i oczekiwania na nowy sezon? Ocena przebiegu zapylenia plantacji. Może alternatywna uprawa to orzech włoski? Na te pytania i wiele innych kwestii postaramy się poszukać racjonalnych odpowiedzi. Mamy także zaproszonych paru szczególnych gości…   Proszę już sobie zarezerwować ten dzień na spotkanie wśród orzechowej braci ;)

Szczegółowy program wkrótce :)

Dziś na początek prezentujemy zaproszenie jednego z uczestników :)

 Proszę zobaczyć foto :)

Zaproszenie

Dzięki uprzejmości przedstawicieli Zrzeszenia Producentów Orzechów i Sadzonek Leszczyny, firma NIMES Consulting, zajmująca się międzynarodowym doradztwem przedsiębiorstw, w imieniu włoskich producentów specjalistycznych maszyn rolniczych z regionu Lazio, serdecznie zaprasza wszystkich członków zrzeszenia na prezentację/pokaz włoskich technologii zbioru orzechów. Spotkanie odbędzie się 10 kwietnia 2016 roku, o godzinie 10.00.

W spotkaniu biorą udział nst. firmy:

http://www.giampimacchineagricole.com/

http://www.asquini.org/

http://www.facma.it/

http://www.gf-srl.it/

http://www.anetrini.it/macchinari.html

http://www.cerquetani.com/

  Włoscy producenci są światowym liderem technologii maszyn specjalizujących się w obsłudze upraw sadowniczych i warzywniczych, zwłaszcza orzechów i drobnych owoców. Przedstawiciele w/w firm zainteresowani są tematem ewentualnych problemów technicznych na rynku polskim oraz pozyskiwaniem rozwiązań danych problemów. Podczas spotkania odbędzie się również:

  • prezentacja nowości 2016r.;

  • aktywne pokazy maszyn rolniczych;

  • przedstawienie ofert handlowych

W trakcie wydarzenia przewidziany jest poczęstunek.

Miejsce spotkania:

HANAT - Gospodarstwo Sadownicze,  Kleczanów 87   www.HANAT.pl

                                                   Serdecznie zapraszamy!

NIMES Consulting    Ul.Biała 4/82 00-895 Warszawa    NIP 677-234-26-95     www.nimesconsulting.pl

Szczegółowy program wkrótce :)

 

NIMES Consulting Zaproszenie
NIMES Consulting Zaproszenie
Zapraszamy :)
Zapraszamy :)
Zapraszamy :)
Zapraszamy :)

LLLOGO TYP ZRZESZ  SKUP IZDEBNO 100  fructino-baner2 LOGO PORTALU   Gospodarstwo Sadownicze HANAT